אני אלון גרינברגר. אוהב אתכם. אוהב אוהב אוהב.

אני בן 40. נשוי לעדי 15 שנה ומודה על כך כל יום פעמיים. בשעה. יש לי 4 ילדים והם המורים שלי. עומרי, יהלי, איתמר ואביגיל. גדלתי במשפחה שלימדה אותי ומלמדת עד היום מה זאת אהבה. ואת זה אני רוצה לחלוק איתכם, להעניק לכם. אחרי שסיימתי את לימודי התיכוניים ואת שרותי הצבאי, יצאתי ללמוד ושם פגשתי את עדי אשתי האהובה. בהמשך למדתי גם קולנוע, צילום ועריכת וידאו. במקביל לכל אלה במשך 20 השנים האחרונות אני שותף עם אבי ואחי בעסק משפחתי לייבוא ושיווק של מוצרי יוקרה לעולם האמבט ולתחום המלונאות. אני אוהב את מה שאני עושה ומשלב בין עבודתי בעסק המשפחתי לבין היותי ילד של החיים, חיים של אהבה. כשגיליתי את היכולות שלי להעצים אחרים ולתת להם פאוור, הלכתי ללמוד במכללת תות של אלון גל. לאחר שסיימתי את הקורס והוכשרתי כמאמן אישי, הבנתי שלא אוכל יותר לחזור לחיי היומיום של של מה אי אפשר לעשות, של "מה לא" והחלטתי להפוך את המשפט הבא למתודה של חיי "אז מה כן?" 

באתר זה תוכלו לקבל טעימה מהמתודה, שיטה הזאת שנקראת "אז מה כן?" ולאחר שתטעמו, תרימו טלפון או שלחו מייל וניפגש לחיבוק, חיוך, ריצה, סדנא, כוס קפה, אימון אישי, הגשמת חלומות או מה שבא לכם, כי אתם החשובים לא אני. וביחד נעשה את מה שבא לכם. אני עושה מה שאני אוהב ואוהב את מה שאני עושה.

לסיכום אני סוג של קוף בכייף שמחבק ובועט, רץ, צורח מנשק ומחבק, רוקד משתולל ומתרגש, בוכה צוחק ומשתחרר. והכול באהבה שאשמח להעניק לכם אותה.

אוהב אתכם, אוהב אוהב אוהב. תודה שאתם כאן