אימון אישי
לקוח נבון
שיתוף סודות
סדנאת פאוור

אני מביא איתי את העוצמות שלי בכדי להעניק לך אותם. עוצמת הרכות, עוצמת הרוגע, האהבה, השקט והרגיעה. ביחד, לא נחפש תשובות אלא את השאלות הנכונות. אתם יודעים הכי טוב ואני מאמין בכם. איתי הכול מותר, בעיקר מותר ואף מומלץ לטעות כי ככה טועמים, מנסים ומשתפרים. אימון זה אומר עבודה, אימון איתי זה אומר עבודה באהבה. אני עברתי בעצמי ועובר עדיין תהליכים עם כיוונים שונים ותמיד פתוח לשמוע עוד. אין לי מושג מה תהיה התוצאה של הפגישות בינינו, דבר אחד בטוח וזאת הדרך, נעבור ביחד דרך עם הכיוון שאתם בוחרים. אחרי כמה פגישות מתחילים לגעת במקומות רגישים ואז אתם תרצו להיעלם, אף אחד לא אוהב להסתכל על עצמו במראה ושהיא תגיד לו הכול. אני המראה. ואז יהיה המקום לקחת פסק זמן, אז תודיעו לי ונקבע להמשך וקדימה חזרה לעבודה.

לקוח נבון הוא לקוח שיודע מה הוא רוצה ומוכן לשלם על כך בתנאי שיקבל את החוויה שהוא מצפה לה. על סמך נסיוני במשך עשרות שנים בתחומים שונים של עולם העסקים משולב בארועי תרבות ובילוי, ידע בחווית לקוח-נותן שרות וכמובן מצוייד בחיוך, אכין לכם סקירה מדוייקת ובלתי תלויה, בלתי מתפשרת ולא פלצנית, של איך זה אמור לעבוד. האתר שלכם, המסעדה שלכם, המלון, הספא, החנות, חווית הקנייה, הזמנת מוצרים אצלכם וכו'. כל דבר או מקום שתרצו לבדוק, אני מוכן לבצע עבורכם את העבודה. 

סדנא חוויתית סוחפת. בחירה מושלמת לחוג בית, מסיבת רווקות, מסיבת רווקים,  זמן של צחוק והנאה שמעלים את מדד הפאוור היומי ונותנים כלים לשמירה על מדד הפאוור ביומיום. זאת סדנא שתצאו ממנה קצת אחרת. נדבר על איך לחיות באהבה בכל התחומים. איך תבחרו ותחליטו, מה בא לכם כבר כשקמים בבוקר. לקחת את הכיוון שבחרתם וללכת לשם. איך לעלות משבע לשמונה וחצי במדד האהבה לחיים ולשנות בעצמכם את מהלך החיים שלכם מבלי שהחיים ישנו לכם אותם. אתם מחליטים ומנהלים את מצבי הרוח, את איך נראה הגוף שלכם, מי אתם רוצים בתור באדי - חבר. חיים פעם אחת, אז מה כן? לחיות באהבה.

הגשמת חלומות

הגשמת חלומות כשמה כן היא. מה בא לך לעשות? אני איתך. בא לך לגלח את הראש ואת מפחדת ללכת לספר? אני איתך. בא לך להיפטר מהמלתחה הישנה אבל אין לך מושג איפה לקנות בגדים מגניבים? אני אוסף אותך, תורמים את הבגדים הישנים והולכים לסשן קניות מטריף שיוציא אותך כמו שחלמת. רוצה לרקוד כמו משוגע במסיבה של ריקודי עם קווקזים אבל מתבייש ללכת לבד? אני איתך. נמאס לך מהבוס הטורדני שמציק בלי סוף ולא מעריך את העבודה המדהימה שאת עושה ואת רוצה להתפטר באלגנטיות..? תרימי טלפון ואני בא. רוצה לדבר עם הילד שלא דיברת איתו המון זמן? להיפטר ממשהו שמציק לך בבית אבל אין לך לב לזרוק? אני כאן להגשים איתך חלום

 

 

מחיר לפגישה               .... 350₪

מחיר לפגישה              .... 350₪

מחיר לתהליך      ...  בהתאם לדרישות      

 

מחיר לשעת סדנא תלוי בכמות האנשים

מחיר לפגישה               .... 350₪

 

מחיר לפגישה              .... 350₪

 

בא לך לפעמים לדבר עם מישהו ולפתוח את ליבך מבלי להכיר לפני זה? רוצה להתייעץ בלי שחבר/בן משפחה/בן זוג יהיה שיפוטי כלפייך ומלא ביקורת על מה ש "עשית"? שיחה חד פעמית שבה תוכל להשתחרר ממשהו מעיק שיושב עלייך מבלי לדאוג שהסוד שלך יתגלה. רוצה רק לדבר עם מישהו מבלי להיות מוייב לפגישות נוספות, רק לצורך הורדת המועקה מהלב? כמה פעמים בחיים נמאס לך להסתיר סוד ואתה מרגיש רגשות אשם בגללו וממש מת להתפטר ממנו? אני כאן בדיוק בשביל זה, להקשיב הקשבה אמיתית, להכיל בכל מאודי ולקבל אותך פשוט ולעניין. כמובן שתוכן השיחות בינינו יישמרו בדיסקרטיות מלאה ואת הפגישות ניתן לערוך בכל מקום שתבחר/י