מרגיש מצויין לעבוד קשה על המטרות והדרך שבחרתי ואז לצאת לחופשה קטנה משולבת בעבודה ופגישה עם חברי אמת. כאלה שלא נרתעים כשהמצב לא פשוט ועומדים שם לצידי כשאני צריך אותם. ויודעים גם לתת מרחב כשאני צריך אותו.

גלריה

 

בחרתי להניח כאן תמונות אמיתיות שלי שמראות את הערכים שבנו אותי ומייצגים אותי. אני ילד של העולם, עולם של אהבה. אני קוף משוחרר שאוהב לקפוץ, לשיר, לרקוד, לעוף ואז לנוח, לצבור כוחות ושוב להתאהב מחדש בחיים שבחרתי לעצמי ובאהבה שאני מקבל מכולם בחזרה. אהובתי, ילדיי, משפחתי וחברים יקרים. מקיף עצמי באהבה. ואוהב אתכם, אוהב אוהב אוהב.

זו פעולה מתמדת. לדעת שאני אוהב את עצמי וכתוצאה מכך אוהב את מי שאיתי, ואז זה זורם בצורה אינסופית לשני הכיוונים. עשרים שנה ביחד והאהבה רק מתגברת. מהמורות ומפולות הם שלבים בדרך לבניית הדבר המדהים הזה שנקרא זוגיות. אהבה היא הדבק לאיחוי ובניית הקומות בבניין החזק הזה. 

 

מה שחשוב זאת הדרך שאתם עושים ביחד, כמשפחה. לתוצאה אין משמעות. הערכים שאתם מעניקים כהורים לילדכם והכוחות שאתם נותנים כזוג, הדוגמא שאתם מהווים עבורם בהתנהגותכם, על אלה הם העיקר בבניית המשפחה. בין אם ילד אחד או עשרה המשוואה תמיד זהה, תנו להם המון אהבה, הוסיפו לה ארגז כלים שימושיים לחיים, ערימה של חיוכים וצחוקים ותעטפו בדוגמא אישית שהרי הם נמצאים במחיצתכם שנים רבות, מתבוננים, לומדים ובמקרים רבים גם מחקים את מה שראו. תזכרו שמגיע רגע שבו הדבר שהם הכי זקוקים לו הוא שתשחררו אותם, שתתנו להם לרוץ לדרכם, ליפול, לקום לבכות, לצחוק ולהמשיך הלאה. לאהוב אותם זה לתת להם בטחון שהם יכולים בלעדיכם. לסמוך עליהם ולשחרר אותם באהבה לדרכם.

 

משפחה

אהבה

חופש

תודה

אחים

ספורט

ילדים

הוקרת תודה לבריאה על כל הטוב שיש לכם. לומר לעצמכם כל הכבוד על כל מה שהגוף שלכם עושה למענכם ואתם למענו, תודה לאנשים שעושים עבורכם משהו גם אם נקרו בדרכם לרגע ובמיוחד לאלו שלידכם כל יום. תודה לעצמכם על כל רגע של בחירה.
אחים ואחיות זה משהו שמעצים אחד את השנייה. להיות בתחושה של רצון להעצים אותם, כי זה מעצים אתכם. כשהם מתקשרים, להקשיב, להציע עזרה ופשוט לעשות. אתם הדוגמא עבור ילדיכם והסובבים אתכם בכל פעולה שתעשו.
הספורט היא דרך חשובה להעלאת דרגת הפאוור הכללית. ביחרו פעולה אחת או יותר שאתם אוהבים ותתמידו בה כדרך חיים. הליכה, ריצה או משחק כדור כלשהו, כל דבר שיזיז אתכם ויזרים לגופכם אנדרופינים שמביאים שמחה ותחושת אושר לכל היום.
ילדים זה שמחה, במיוחד כשהם שלך. תאהבו אותם כי הם גדלים מהר ואנחנו גם.. תהיו אבא ואמא שאלות ותקשיבו לתשובות. ילדים מדברים ברור ומעלים את הווליום עם כל התעלמות שלכם. תהיו ילדים בעצמכם, תצחקו, תשתוללו ותאהבו.